banery upleder outlet

W naszym outlecie dostępne są różne produkty dostępne od ręki! Mamy tysiące kabur, dla setek modeli telefonów. Produkty, które mamy na stanie staramy się nadawać ekspresowo za pomocą firmy kurierskiej Inpost bądź DPD. Nasze paczki docierają w ciągu maksymalnie 48 godzin od momentu nadania.

Gama naszych produktów wyprzedażowych zależy od obecnie posiadanego stanu magazynowego. W ofercie outletu znajdują się końcówki serii. Produkty sprzedane w outlecie mogą już nigdy ponownie nie być dostępne w tej cenie! Osoby, które pragną nabyć kaburę o konkretnym kształcie, fakturze skóry oraz z wytłoczonym konkretnym motywem zapraszamy na stronę upleder.pl. Tam w pierwszych cenach dostępna jest pełna gama produktowa.

TYPY ETUI W PEŁNEJ OFERCIE

SMART MAGNET
SMART MAGNET
BOOK CASE
BOOK CASE
SLIM COVER
SLIM COVER
BACK CASE
BACK CASE
BELT CASE
BELT CASE
FLIP CASE
FLIP CASE

JAKOŚĆ PRODUKTÓW

Oferowane przez nas kabury wykonane są zawsze z zewnątrz ze skóry naturalnej! Nie mamy w ogóle w ofercie skór syntetycznych. Etui wykonane ze skóry naturalnej wystawione w outlecie mogą posiadać wady. Jednak mając na uwadze fakt iż zależy Państwu na zakupie konkretnego modelu kabury o konkretnej jakości mogą się Państwo domagać wysłania na maila zdjęć przedstawiających rzeczywisty stan kabury outletowej.

Futerały w idealnym stanie i jakości prosto od producenta dostępne są na naszej głównej domenie czyli upleder.pl. Produkty w outlecie nie mają rozdarć czy uszkodzeń nici, a jedynie mogą mieć ślady magazynowania produktu. 95% magazynowanych produktów nie ma żadnych wad. Jednak z powodów technicznych nie jesteśmy w stanie na bieżąco umieszczać na stronie zdjęć wszystkich posiadanych na magazynie produktów.

RODZAJE SKÓR W OFERCIE

W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje skór. Poniżej podajemy sześć rodzajów skór, które występują u nas na stronie. Dzięki dużemu wachlarzowi skór jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom wymagających klientów. Skóry nubukowe oraz welurowe są najdelikatniejszymi rodzajami skór w dotyku. Natomiast skóry licowe, lakierowane, printowe oraz tłoczone są najtrwalszymi rodzajami skór.

Skóry licowe

SKÓRY LICOWE

Skóry lakierowane

SKÓRY LAKIEROWANE

Skóry printowane

SKÓRY PRINTOWE

Skóry welurowe

SKÓRY WELUROWE

Skóry tłoczone

SKÓRY TŁOCZONE

Skóry nubukowe

SKÓRY NUBUKOWE